Nagrania

Debiutancki album Leo & The Lineup

Leo & The Lineup to pochodzący z Kopenhagi 10-osobowy zespół, na czele którego stoi wokalista Kevin Leo. Oprócz niego w zespole śpiewają 3 chórzystki: Bendix Olsen, Maja Muhlack i Jessie England. Członkowie Leo & The Lineup działali wcześniej w Understudies, Yardshaker, Kentucky Luckies, Chakawoo, Pranksters i Bleeding Archive.

Leo i jego zespół gra ska/reggae i soul. Od 16 kwietnia na iTunes dostępny jest singiel "Rowdy Streets", zapowiadający pełnometrażową płytę.

Kontynuuj czytanie ▾

Album ten, zatytułowany po prostu „Leo & The Lineup”, zostanie wydany 25 maja przez niemiecką wytwórnię Rocking Records. Znajdzie się na nim 9 utworów (w tym jedna wersja dubowa) oraz 2 koncertowe bonusy. Warto także wspomnieć o gościach, mianowicie o sekcji dętej Babylove and The Van Dangos oraz o Jeffie Bakerze (szerzej znanemu jako King Django), liderowi Skinnerbox i Stubborn All-Stars.

Utwory:
1. Boss Beat
2. Rowdy Streets (feat. King Django)
3. When You’re Not Here
4. The Brighter Eye
5. Close My Eyes
6. Bring It On Home
7. The Bond
8. Let’s Have A Party
9. Close My Eyes (Version City Dub)
10. Blue Eyes (bonus live track)
11. Boss Beat (bonus live track)

Na soundcloud kapeli można posłuchać kilku piosenek, zarówno w wersjach studyjnych, jak i koncertowych (m.in. z ubiegłorocznego festiwalu Skanderborg).

www.rockingrecords.de
www.facebook.com/THELINEUP

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *