Nagrania

Erin Bardwell Collective – Bringing The Hope

Od dzisiaj dostępny jest "Bringing The Hope", nowy album brytyjskiego Erin Bardwell Collective. Zespół ten powstał w 2003 r. Gra reggae/rocksteady w stylu późnych lat 60. i wczesnych 70. Obecnie w jego skład wchodzą Erin Bardwell (założyciel The Skanxters, dokładną biografię tego artysty można przeczytać tutaj), Sandra Bell, Pete Fitzsimmons, Pete O'Driscoll i Eddie Frankis, często także zapraszają specjalnych gości.

Kontynuuj czytanie ▾

Do tej pory Erin Bardwell i jego kolektyw nagrali m.in. albumy „Volume 1 – The Original Reggae Hit Sound!”, „Volume 2 – A Showcase Of New Sounds In Reggae Time” i „Volume 3 – The Instrumentals!”, a także 7-calowe single z The Smokestack Shakers i Nevilem Bantonem.

Utwory:
1. Is This Love (Somehow)
2. Bringing The Hope
3. Hungry Children
4. She’s In Love
5. Time On Our Side
6. Twice Shy
7. The Doctor Said
8. Freedom Train
9. Feeling The Heat
10. I’ll Be Good To You

„Bringing The Hope” można kupować – np. przez bandcamp zespołu, gdzie udostępniono całość do odsłuchu – w formacie cyfrowym lub na CD. W najbliższym czasie ukaże się także wydanie winylowe.

Wydawcą jest Pop-A-Top Records, założone przez Bardwella niezależne brytyjskie wydawnictwo specjalizujące się w muzyce reggae, rocksteady i ska.

facebook
myspace

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *