Tagi
Kategorie Muzyka Nagrania

Nowa składanka z polskim ska

Polska scena ska nigdy nie była jakoś przesadnie prężna. Zespoły regularnie wydające nowe albumy można policzyć na palcach jednej ręki. Nic dziwnego, że upłynęło już 20 lat od wydania ostatniej składanki prezentującej rodzime zespoły grające w tym stylu. SKAsety.PL vol. 1 to najnowsza próba przybliżenia słuchaczom współczesnej polskiej odsłony muzyki ska.

Co skinowi pod choinkę, czyli prezentownik w klimacie.

Kiedy idąc do pracy mijasz podświetlonego renifera, a w radiu już po raz piąty w tym tygodniu słyszysz „Last Christmas”, to znak, że czas najwyższy ogarnąć temat świątecznych prezentów. Jeśli do tej pory nie mieliście czasu, żeby się nad tym zastanowić, być może rudemakerowy prezentownik trochę ułatwi wam sprawę. Są to rzeczy, z których ucieszyłabym się ja lub mój partner, ze sklepów, które znam i w których robię zakupy. Nikt niczego w tym artykule nie sponsorował (a szkoda).

Tagi
Kategorie Muzyka Nagrania

Bujaj się na winylu

Świetna wiadomość dla winylomaniaków! 27 października 2018 r., 15 lat po premierze na CD, po raz pierwszy zostanie wydany na winylu „Bujaj się”, drugi studyjny album Vespy.