Nagrania

Los Aggrios na winylu

Jeśli szukacie porządnego instrumentalnego early reggae w starym stylu, Los Aggrios z Los Angeles będą dobrym wyborem. Niedawno wydali swoją pierwszą siódemkę.

Kontynuuj czytanie ▾
Los Aggrios - Alcohol - vinyl

Los Aggrios są częścią kalifornijskiej sceny reggae już od jakiegoś czasu. Muzycznie odwołują się do jamajskich brzmień z późnych lat 60., a wiodącą rolę grają u nich klawisze.

Szczęśliwcy mogli wybrać się na ich koncert w Los Angeles lub okolicach. Pozostali do niedawna mieli do dyspozycji tylko nagrania udostępnione w internecie. Teraz jesteśmy w nieco lepszej sytuacji, bo pierwszy singiel Los Aggrios jest już dostępny na naszym ulubionym, winylowym nośniku.

Na krążku wydanym przez kalifornijską wytwórnię Steady Beat Recordings znalazły się utwory „Alcohol” i „Mantén La Fe”. Los Aggrios nagrali go w składzie: Jose „Gato” López (perkusja), Gonzalo „Guerrero” Casimiro (klawisze), Luis Casimiro (bas) i Paul Ramírez (gitara).

Zespół udostępnił te utwory też na swoim profilu na Soundcloudzie. Jeśli tam zajrzycie, posłuchajcie też zapisu koncertu, który zagrali w 2019 roku.

KategorieMuzyka Nagrania
Tagi
Twórcy
Przedsięwzięcia

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *