Nagrania

„Jesienna bryza” Rogera Rivasa

Ostatnimi czasy uaktywnił się Roger Rivas, klawiszowiec znany z The Aggrolites i Los Bullets. Najpierw zaprezentował światu swoje "Rocksteady Souldies Radio Show" (epizod 1, epizod 2), a 3 dni temu ukazał się kolejny album - a właściwie epka - firmowany jego nazwiskiem.

Kontynuuj czytanie ▾

Tym razem postawił na muzykę nieco odmienną od tej znanej z dwóch części „Organ Versions„, o czym sami możecie się przekonać zaglądając na bandcamp.

„Autumn Breeze” to 7 kawałków dla fanów Augustusa Pablo, Jackie’ego Mittoo czy Roots Radics. A skoro już jesteśmy przy Roots Radics, to warto wspomnieć, że w nagraniu „Jesiennej bryzy” wziął udział Lincoln „Style” Scott, perkusista oryginalnego składu tego jamajskiego zespołu. Oprócz niego Rivas (grający na melodice i organach) zaprosił do nagrań Noe Santanę, gitarzystę Los Bullets.

Całość nagrano, zmiksowano i wyprodukowano w Rivas Studios w kalifrnijskim Whittier. Wydawcą albumu jest Rivas Recordings. Jak na razie wytwórnia założona przez Rivasa ma w swoim katalogu jeden singiel – „First Attack / Sabor A Mi”.

www.rogerrivas.com

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *