Nagrania

Nu Sounds from Poland

Dzisiaj premiera kompilacji "Nu Sounds from Poland", promującej nową niezależną polska muzykę. Składankę promuje "klip" do "Cliffs of Dover" Sedativy, z gościnnym udziałem Dawida Portasza, wokalisty Jafia Namuel i Rastasize.

Kontynuuj czytanie ▾

Jak powiedział Rami Al Ali, jeden z założycieli zespołu:

Piosenka ma zwrócić uwagę na wojnę, która sie toczy na Bliskim Wschodzie i innych miejscach na świecie, w cieniu olimpiady i innym jej podobnym eventom. Klify w Dover według naukowców za 50 lat całkowicie zatoną, a razem z nimi – naszym zdaniem – ten system, który jest skazany na taki sam koniec i to tylko kwestia czasu.

Na kompilacji tej znajduje się szeroki różnych gatunków muzycznych, można usłyszeć obracającą się w kręgach reggae/world music Sedativę, elektroniczną Eufoteorię, electrojazzowe HALF OF A dB czy postpunkowe the brainhole (którego współzałożycielem jest, wspomniany wcześniej, Dawid Portasz).

Utwory:
1. Jakub Nox Ambroziak – Illium
2. Stendek – Dziury
3. Eufoteoria – Little Gift
4. HALF OF A dB – Młyn
5. Dat Rayon – Rambler Six
6. Letdown Dept. – Off
7. the brainhole – odżyły
8. Ebola Ape – King Siamang
9. Dirty Bitch – Swagger & Dance
10. PIES – Radio
11.Władysław Komendarek – Walc op. 69 nr 2
(Fryderyk Chopin)
12. Sedativa feat. Dawid Portasz – Cliffs of Dover

Wydawcą „Nu Sounds from Poland” jest założona w Londynie, a od początku roku działająca w Warszawie, niezależna wytwórnia NoEcho Records. Składanka jest dostępna za darmo, w formatach mp3, wav i lossless, na stronie wytwórni.

facebook Sedativy
myspace Sedativy

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *