ArtyściTelewizja

Ania Teliczan z Real Cool Sound w Mam Talent

Ania wygrała swój półfinał!!! Dlatego warto oglądać edycję finałową, która odbędzie się 5 grudnia w TVN i dalej wspierać uroczą wokalistkę wysyłając smsy w trakcie trwania programu.

Kontynuuj czytanie ▾


Choć tak jak większość z Was nie jestem fanem tego „show”, to akurat ten wieczór warto mu poświęcić. Wszystko za sprawą Anny Teliczan – uroczej wokalistki Real Cool Sound, rozkochanej w rocksteady i early reggae. Na co dzień Ania, przy „akompaniamencie” chłopaków z RCS, częstuje słuchaczy swoim wokalem w klubach Warmii i Mazur, jednak w zeszłe wakacje, za namową znajomych, postanowiła spróbować swoich sił w showbizie” 🙂

Ania jak burza przeszła castingi i trafiła do półfinałów. Wystąpi już w tę sobotę o 20.00. Formuła programu jest taka, iż to widzowie wybierają dwójkę uczestników, którzy przechodzą do finału, dlatego też w imieniu Real Cool Sound proszę o smsowe wsparcie dla naszej Anci 🙂 numer na jaki będzie można wysyłać smsy będzie podany podczas trwania programu – prawdopodobnie będzie też umieszczony w internecie.

Wspieraj naszych – wyślij sms na Anię! 😉

P.S. Naprawdę warto, bo na ewentualny finał są już boss soundowe plany 😉

www.myspace.com/realcoolsound

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *