Nagrania

Buster Bloodvessel z Bad Manners wydaje epkę dla kombatantów

Dzisiaj na itunes i amazon.com ma premierę epka zatytułowana "Ska for Heroes". Nagrał ja zespół Buster's Ska Battalion, czyli grupa muzyków pod przywództwem Bustera Bloodvessela z Bad Manners.

Epka składa się z 3 utworów. Na stronie A znajduje się zaaranżowany przez Roba Sigstona z The Coverup medley w rytmie ska, w skład którego wchodzą "It's A Long Way To Tipperary", "Keep The Home Fires Burning" i "Rule, Britania!". Usłyszymy tam wokale Bustera Bloodvessela, Jacka Kendalla i Bena Bevana.

Kontynuuj czytanie ▾

Strona B to niepublikowany wcześniej „Cheeky Chappy” (z repertuaru The Gonads) z gościnnym udziałem Liberty Hayes. Utwór napisali Garry Bushell i Tony Feedback. Drugi utwór ze strony B to nowa wersja „Long Ska Summer” The Gonads z gościnnym udziałem Jacka Kendalla i Jennie Matthias z The Belle Stars. Pierwotna wersja (tylko z Jennie) została wydana w 2008 r. na płycie „Live Free, Die Free”.

Wszystkie utwory zostały nagrane z udziałem brytyjskiego mod/ska/soulowego The Coverup.

We wrześniu ukaże się limitowana edycja epki w wersji „namacalnej”.

Cały dochód ze „Ska for Heroes” zostanie przekazany organizacjom zajmującym się brytyjskimi weteranami wojennymi: Help for Heroes, Royal Hospital Chelsea i Erskine Hospital w Glasgow.

Utwory:
1. Buster’s Ska Battalion – Ska For Heroes Medley
2. The Gonads vs The Coverup – Cheeky Chappy
3. The Gonads featuring Jennie Bellestar – Long Ska Summer

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *