Nagrania

CT-Tones nagrywa płytę!

Bardzo dobre wieści dla fanów early reggae/ska dotarły do nas z Torunia. Zespół CT-Tones, o którym pisaliśmy m.in. przy okazji ich demówki, siedzi obecnie w studio i nagrywa materiał na swój debiutancki album, wyczekiwany od dłuższego czasu przez niejednego fana, nie tylko w naszym kraju.

Kontynuuj czytanie ▾

Na zaostrzenie apetytu zespół udostępnił instrumentalny utwór pt. „Hit My Soul!”. Na płycie znajdzie się ponadto 10 innych kompozycji. Warto wspomnieć, że po raz kolejny z CT-Tones współpracuje xRob Black, to właśnie on odpowiedzialny będzie za brzmienie i produkcję wszystkich numerów.

Na początku 2013 r. w CT-Tones doszło do zmian personalnych. Obecnie skłąd zespołu wchodzą Wiktoria Gołuńska (wokal), Maciek Wróblewski (gitara), Radek Witkowski (klawisze) oraz Jarek Dalke (bas) i Dżordż Makowiec (perkusja).

CT-Tones będzie można zobaczyć w akcji 21 grudnia w toruńskim klubie Mocart, gdzie zagrają wraz z francuskim Les Ejectes. A teraz uwaga! Jeśli postanowiłeś doczytać tekst do końca to masz szansę na wygranie „NIGHTKLUBUP”, wydanego przez Les Disques du Tigre na podwójnym DVD. Pierwsza płyta DVD to podsumowanie koncertowej działalności Ejectes z lat 2004-2005 (19 utworów + bonusy). Druga, „ÉJECTÉS – CLASH-CASH”, to projekt poświęcony The Clash – 18 kawałków, w tym m.in. „Guns of Brixton”, „Jimmy Jazz”, „Hate & War” i „Should I Stay Or Should I Go”. Na drugiej płycie oczywiście też kilka bonusów.

Co trzeba zrobić, by zdobyć to wydawnictwo? Wystarczy napisać na rudemaker@gmail.com tytuł filmu (a może nawet filmów), którego fragmenty CT-Tones wykorzystali w klipie do „Hit My Soul!”. Start!

Na koniec utwory ze wspomnianej demówki toruńskiego ansamblu i raz jeszcze „Hit My Soul!”. Dobrej muzyki nigdy dosyć.

CT-Tones w sieci:
facebook
youtube
soundcloud

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *