Nagrania

Debiut ComeYah – Na wschód

Formacja reggae ComeYah w efekcie wygranej na festiwalu Tereffowsiko nagrała w Pozytywnym Studio płytę. Album „Na wschód” wydany nakładem Fonografiki premierowo dostępny będzie już od 16 czerwca!

Kontynuuj czytanie ▾

ComeYah to zespół coraz bardziej rozpoznawany na polskiej scenie reggae. Głównym znakiem rozpoznawczym formacji jest bezkompromisowy i zaangażowany przekaz, ubrany w proste słowa. ComeYah konsekwentnie trzyma się obranej drogi, grając muzykę inspirowaną w największym stopniu przez roots reggae, nie unikając przy tym wycieczek stylistycznych w inne rejony muzyczne począwszy od ska, rocksteady przez dub, raggamuffin, aż do jungle, a nawet r’n’b i dubu. ComeYah, mimo stosunkowo krótkiego istnienia, zagrała już kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. Album promuje singiel „Bez Końca”. Aktualnie kończą się zdjęcia do klipu do utworu „Na Wschód”.

ComeYah istnieje od 2008 roku. Zespół ma w dorobku demo 100% LIVE! (2009), 3 single: „Przewiń do początku” (2010), „Wolny” (2011) i „Na Wschód” (2011) wydane m.in. na kompilacjach: Rastastacja vol.3 i FreeColours „Wyjadacze i debiutanci”. Siedmioosobowy skład intensywnie koncertuje. ComeYah gra swoje koncerty głównie w oparciu o autorski repertuar, ale nie stroni przy tym od opracowywania własnych interpretacji, klasycznych utworów wykonawców, reprezentujących nurt reggae. Premiera debiutanckiej płyty odbędzie się 16 czerwca, krążek wyda Fonografika. Preorder płyty można już zamawiać na oficjalnej stronie wydawcy.

Więcej:
www.facebook.com/ComeYah
www.comeyah.pl
www.fonografika.pl

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *