Nagrania

Keyser Soze – Catch Your Breath

Zapraszamy do obejrzenia klipu do "Catch Your Breath", pierwszego singla z nadchodzącego albumu Keyser Soze z USA. Gościnnie zaśpiewała w nim Lauren Nagel-Werd, wokalistka The Soul Captives.

Kontynuuj czytanie ▾

Płyta, zatytułowana „The Remedy”, ukaże się nakładem Megalith Records ze Stanów Zjednoczonych i Rocking Records z Niemiec.

W maju zespół ruszy w swoją pierwszą trasę po Europie. Odwiedzi Włochy, Austrię, Szwajcarię, Niemcy, Czechy, Polskę (niezwłocznie poinformujemy, gdy dowiemy się o szczegółach), Belgię i Holandię.

Keyser Soze został założony w 1998 r. w Reno (w stanie Nevada) przez Jammala Tarkingtona i Rodneya Teague’a. Obecnie w skład zespołu wchodzi 8 osób, oprócz Jammala (wokal, saksofony) i Rodneya (wokal, puzon), także Chris Williams (trąbka, melodica), Ryan Hall (gitara, elektronika), Anthony Postman (gitara, elektronika), Mike Mayhall (bas), Jon Hall (perkusja), Dan Weiss (perkusjonalia). Keyser Soze gra oryginalne ska i rocksteady z silnymi wpływami jazzu i soulu. Do tej pory zespół wydał 3 albumy: „Who is Keyser Soze?” (1999 r.), „Revenge” (2003 r.) i „But Not For You” (2011 r.). Dzięki Rocking Records ukazało się europejskie wydanie tego ostatniego albumu.

www.keysersozeska.com
www.facebook.com/keysersoze101
www.myspace.com/keysersoze

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *