Nagrania

Maxi-singiel Jah Division

22 listopada ukazał się maxi-singiel kultowego rosyjskiego zespołu reggae Jah Division. W ten sam dzień lider formacji Gerbert Morales, obchodził swoje 51 urodziny.

Kontynuuj czytanie ▾

Grupa wielokrotnie występowała w Polsce, a Gera Morales znany jest polskiej i rosyjskiej publiczności także przez owocną współpracę z bydgoskim zespołem DUBSKA i wspólny album „Dubska Division”.

Ostatnie koncerty Jah Division w Polsce miały miejsce w 2009 roku, m.in. na Ostróda Reggae Festival. Przy okazji tych koncertów i pobytu w Polsce, grupa zarejestrowała w Madżonga Studio (studio Jarka Hejmanna z grupy Dubska, w którym powstał m.in. album Gera Morales & Dubska „Dubska Division”) cztery nowe utwory, po czym wyjechała z Polski.

W międzyczasie Jarek Hejmann pracował nad tymi nagraniami, w których gościnny udział wzięli Jan Gembala (klawiszowiec Dubska i Jafii Namuel) oraz Bartek Wojnar (perkusjonalia w zespole Paraliż Band). W ten sposób powstał maxi-singiel JAH DIVISION, który można zakupić w sieci w postaci plików mp3. Utwory można zakupić z serwisu Kroogi pod TYM ADRESEM. Można ich tam również bezpłatnie posłuchać. Wydawcą jest Offside Records, label Agencji Artystycznej Offside.

Utwory:
1. Гений пламенных речей
2. Конфетка
3. Люди бывают разные
4. Не дай мне бог сойти с ума

Maxi-singiel nagrano w składzie:

Gerbert Morales – śpiew
Dmitry Yarosh – gitara
Alexis Carrillo Saez – perkusja
Vladimir Smirnov – bas
Dmitry Maksimov – puzon
Yuriy Bragin – saksofon

goście:

Jan Gembala – instrumenty klawiszowe
Bartek Wojnar – instrumenty perkusyjne

nagranie i realizacja: Jarosław Hejmann, Madżonga Studio, Suchary/Bydgoszcz 2009/2012

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *