Festiwal online

Zostań w domu i obejrzyj Perú Ska Festival na ekranie komputera

Im dalej w lato, tym bardziej rozluźniają się restrykcje dotyczące organizacji wydarzeń kulturalnych. Do Warszawy powoli wracają nieduże koncerty i imprezy muzyczne pod chmurką. Ale w innych częściach świata wciąż najlepszą rozrywką są streamingi. W ten weekend warto zostać w domu i wirtualnie przenieść się na ska festiwal do Peru.

Kontynuuj czytanie ▾
koncert zespołu Eastern Standard Time
Eastern Standard Time, fot. Magdalena Miszewska

Perú Ska Festival Online odbędzie się już po raz drugi w tym roku. Pierwsza, majowa edycja była jednodniowa. Tym razem zespołów biorących udział w imprezie jest dużo więcej, więc warto lepiej zaopatrzyć domową lodówkę, bo czekają nas aż 3 dni koncertów.

Perú Ska Festival Online #2

W internetowym festiwalu weźmie udział ponad 90 artystów z całego świata, ale najwięcej będzie tych pochodzących z Ameryki Południowej i Środkowej. Tamtejsze kapele w całości wypełniają program pierwszych dwóch dni imprezy. Za to trzeci dzień będzie już międzykontynentalny. Na ekranie zobaczymy zespoły między innymi z Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Japonii i kilku krajów europejskich. Wśród nich znaleźli się także reprezentanci polskiej sceny ska – The Bartenders.

Perú Ska Festival będzie transmitowany na Facebooku i Instagramie. Koncerty będą rozpoczynać się o 20:00 naszego czasu. W programie znaleźli się mniej i bardziej znani artyści. Ja zachęcam Was do tego, żebyście obejrzeli festiwal w całości i dali się zaskoczyć różnorodności interpretacji muzyki jamajskiej. Jeśli jednak wolicie wcześniej trochę się przygotować, skorzystajcie z playlist przygotowanych przez organizatorów:

Dyskusja (2 replies)

    1. Latynoskie ska to zbyt pojemny worek, żeby go w całości odrzucać. W Ameryce Środkowej i Południowej dobrych kapel nie brakuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *