Nagrania

Melbourne Ska Orchestra – The Best Things In Life Are Free

Wczoraj Melbourne Ska Orchestra zaprezentowała światu klip do swojego nowego singla pt. "The Best Things In Life Are Free". Sam singiel jest dostępny w sprzedaży (na iTunes) od 13 listopada. Można go posłuchać m.in. na soundcloud zespołu.

Kontynuuj czytanie ▾

Ten 26-osobowy big band, założyli w 2003 r. Nicky Bomba (Bomba, John Butler Trio, Bustamento) i spiker PBS FM oraz historyk muzyki jamajskiej Mohair Slim. W swoim repertuarze MSO ma zarówno utwory ze złotego okresu ska, jak i współczesne klasyki.

Zespół jest w trakcie nagrywania swojego debiutanckiego albumu, który ukazać ma się w marcu przyszłego roku nakładem Four|Four (sublabel ABC Music). Wytwórnia ta jest także wydawcą singla.

Obecnie Melbourne Ska Orchestra jest twarzą nowej kampanii australijskiego FreeviewThe Best Things In Life Are Free – to na jej potrzeby nagrano singiel. W jego 60-sekundowej reklamie telewizyjnej fragmenty programów Freezine przeplatane są fragmentami klipu MSO.

Sama piosenka „The Best Things In Life Are Free” to klasyczny już utwór z lat 20. Został napisany w 1927 r. na potrzeby musicalu „Good News”. Muzyka to dzieło Ray Henderson, autorami tekstu są natomiast Lew Brown i Buddy G. DeSylva. W 1930 r. i 1947 r. powstały filmowe wersje tegoż musicalu.

www.facebook.com/MelbourneSkaOrchestra
www.melbourneskaorchestra.com/

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *