Nagrania

Nowy klip i świąteczne prezenty od Earl Jacoba

16 listopada premierę miał album "Warto rozrabiać" wydany przez jest Agencję Koncertowo-Wydawniczą Karrot Kommando. Płyta ta to solowy debiut fonograficzny Earl Jacoba, czyli Kuby Sadowskiego, znanego także z soundsystemu Tisztelet, formacji Pablopavo i Ludziki, a także Soul Operators i The Bartenders, gdzie śpiewał w latach 2010-2013.

Kontynuuj czytanie ▾

Dla przypomnienia tracklista:
1. Intro by Gavsborg The Foolmaker
2. Twoja mama lubi mnie bardziej niż Ty
3. Parkietowy cwaniak
4. Rybarak
5. Klawe dziewczyny, klawe chłopaki
6. Stop stop (feat. Ania Iwanek)
7. Weź mnie nie zawiedź
8. Bez dedykacji
9. Stój głuptasie!
10. Chłopcy całują swoje dziewczyny
11. Zdejmij mi łeb
12. Zwyczajne (feat. Trzy Sześć)
13. Twoja mama lubi mnie bardziej niż ty (Srogo Remix feat. Skorup)
14. Bez dedykacji (Equiknoxx Remix)

Płyta „Warto rozrabiać” – jak pisze wydawca – to efekt ponad dwuletniej pracy duetu Mothashipp – Earl Jacob. Setki godzin w studio dały album, którego stylistykę określić można jako efekt płomiennego romansu klasycznych brzmień rocksteady, ska i roots z nowoczesnymi rozwiązaniami studyjnymi. Materiał nagrany został z pomocą fantastycznych muzyków sesyjnych – w tym rozbudowanej sekcji dętej i smyczków. Całość zrealizowana została w Western Jive Studio. Tam również odbył się miks albumu. Za mastering odpowiada Marcin Cichy (Plugaudiomastering).

Przed kilkoma dniami premierę miał pierwszy teledysk promujący „Warto rozrabiać”, do piosenki „Twoja mama lubi mnie bardziej niż Ty”. Sam artysta powiedziało o tym utworze, że

traktuje o „wirtualnej” sytuacji, w której młody człowiek zakochany w dziewczynie, niespodziewanie natrafia na dużo silniejszy afekt ze strony jej matki. Sytuacja pełna niedopowiedzeń, subtelności i napięcia. Tak jak ten klip.

Jednak to nie koniec dobrych nowin. Wczoraj, z okazji Świąt, Earl Jacob wespół z Karrot Kommando i producentem Mothashippem, podarowali fanom muzyczny prezent. Udostępnili za darmo wszystkie autorskie podkłady jakie znalazły się na płycie „Warto rozrabiać”. Oddajmy im głos:

Zachęcamy do ściągania, słuchania, dzielenia się. Kibicujemy najmocniej wszystkim, którzy postanowią zmierzyć się z udostępnionymi podkładami i stworzyć coś nowego, swojego i niepowtarzalnego. Tych, którzy się tego podejmą prosimy o zapoznanie się z licencją, w której zawarte są zasady na jakich możecie korzystać z tego materiału. Wesołych Świąt!

Aby ściągnąć instrumentalne wersje wszystkich utworów z „Warto rozrabiać” wystarczy kliknąć w poniższy obrazek:

facebook.com/earljacobmusic
twitter.com/earljacob
karrot.pl/earljacob

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *