Nagrania

Phoenix City All-stars – Skatisfaction

W ubiegłym roku ukazał się debiutancki album brytyjskiej grupy Phoenix City All-stars. W tym roku Hotshot & Scorcher (nowy label związany z London International Ska Festivalem) wyda drugi album zespołu. Muzyka, która się na nim znajdzie zostało określona jako "Studio One/Skatalites take on the Rolling Stones".

Kontynuuj czytanie ▾

Zaiste, ciekawe połączenie. Zwłaszcza jeśli doda się, że na „Skatisfaction” usłyszymy członków takich kapel, jak Pama International, Sidewalk Doctors, Intensifed, Dub Vendor All-stars, The Delegators, Big Boss Man/Bongolian, The Loafers i Kasabian, a na dokładkę legenda Trojan Records Freddie Notes.

To właśnie z nim nagrano tytułową piosenkę – ska wersję jednego z największych hitów Micka Jaggera i spółki – której możecie posłuchać powyżej. Innym utworem z tej płyty jest „Play With Fire”.

Oficjalna premiera dopiero 4 listopada, jednak jeśli ktoś chciałby mieć płytę już we wrześniu to wystarczy, że zamówi preorder w sklepie na stronie London International Ska Festivalu. Do wyboru jest CD oraz limitowana edycja numerowanych LP (wydanych w nakładzie 300 sztuk).

Także fani siedmiocalowych winyli powinni się ucieszyć, bowiem Hotshot & Scorcher wydał singiel (Rolling Stones vs The Beatles Soundclash), na którym obok „Skatisfaction” Phoenix City All-stars znalazł się kawałek „All My Loving” Sidewalk Doctors. Nakład: 300 ręcznie numerowanych egzemplarzy. Posłuchajcie, jak piosenkę z repertuaru The Beatles zagrali Sidewalk Doctors.

www.facebook.com/PhoenixCityAllStars

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *