Nagrania

Pomóż wydać nowy album Davida Hillyarda

Crowdfunding, jak już wielokrotnie pisaliśmy, sprawdza się także przy finansowaniu wydania płyt ska, dlatego też warto reklamować każdą tak zacną inicjatywę. Jedną z najnowszych jest kampania Dave'a Hillyarda, pochodzącego z San Diego saksofonisty, kompozytora i producenta, znanego chociażby z The Slackers czy Hepcat. David Hillyard, za pośrednictwem serwisu bigtun.es, zbiera fundusze na wydanie albumu pt. "California".

Kontynuuj czytanie ▾

Płyta ta została nagrana przez koalicję muzyków związanych m.in. z The Slackers, Hepcat, The Expanders, The Aggrolites, Whisky Avengers, Phenomenauts, Los Hot Boxers, no i oczywiście Rocksteady 7. Wśród ponad 20 osób znalazły się takie nazwiska, jak Rich Graiko (trąbka), Mr. T-bone (puzon, puzon basowy), Jesse Wagner (wokal), Vic Ruggiero (organy), Brian Dixon (gitara) i Greg Narvas (perkusja).

O tym, dlaczego Hillyard postanowił wydać „Californię”, o czym są jego piosenki oraz z jakich etapów składał się proces powstawania albumu, przeczytacie na stronie kampanii.

prawdopodobna lista utworów:
1. Won’t Back Down
2. Guilty
3. Fortunate One
4. Interlude #2
5. Baby Smile
6. Drive My Car
7. Green Dolphin Street
8. Pulling Strings
9. Oldies
10. Tenderly
11. Opposition
12. You Don’t Care

Wspomagając artystę możecie liczyć na odpowiednią nagrodę, rzecz jasna zależną od wpłaconej kwoty. Przykładowo, jeśli przekażesz 10 dolarów to w zamian otrzymasz album w wysokiej jakości mp3, wraz ze wszystkimi bonusowymi utworami. Natomiast wspomagając Davida Hillyarda kwotą 110 dolarów dostaniesz „Californię” na CD, czarnym i przezroczystym złotym winylu, a dodatkowo test press, podpisany i niepodpisany plakat, a także dostęp do albumu w wersji cyfrowej.

Jak na razie zebrano 2.174 dolarów. W sumie potrzeba 5.000, kampania kończy się za 37 dni.

David Hillyard na Facebooku

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *