KoncertyKonkursy

Skarface na 3 koncertach w Polsce (+konkurs)

Skarface to francuski zespół założony w 1991 r. O swojej muzyce mówią "Clockwork Ska with streetpunk spirit", czasem tej streetpunkowej duszy jest więcej, czasem mniej, jednak energii na koncertach nigdy nie brakuje.

Kontynuuj czytanie ▾

W ciągu 20 lat nagrali 12 albumów studyjnych, nad kolejnym – jubileuszowym – wciąż pracują. Oprócz tego mają na koncie splity, single i koncertowe DVD – zapis koncertu w moskiewskim Tochka Club.

Skarface do tej pory zagrał ponad 1500 koncertów na 3 kontynentach. Odwiedzili m.in. Japonię, Szwajcarię, Niemcy, USA, Kanadę i Chiny. Teraz, już po raz kolejny, zawitają do kraju nad Wisłą. Zagrają tu 3 koncerty.

16 września zagrają w krakowskim klubie Imbir. Przed nimi na scenie stanie młoda i utalentowana kapela z Podkarpacia – The Balangers. Wstęp 20 zł.

Dzień później będą gwiazdą w oddalonym o niecałe 100 km Sosnowcu, gdzie znany i lubiany Horrorshow będzie obchodził swoje XVI urodziny. O tym koncercie należy napisać kilka słów więcej. W ciągu 2 dni w sosnowieckim klubie Siwym Dym zagra 9 zespołów. 16 września: Pils, Bulbulators, Bachor i Mauser. 17 września natomiast Lamia Reno, The Sandals, Horrorshow, The Fialky z Czech i Skarface z Francji. Dwudniowy karnet kosztuje 60 zł.

W niedzielę 18 września odbędzie się koncert w warszawskim klubie Fonobar. Przed Francuzami zagrają dwie młode polskie kapele: warszawski The Mugshots i łódzka The Stylacja. Bilet 20 zł.

Jak to często bywa mamy dla naszych czytelników konkurs, w którym wygrać można podwójną wejściówkę na warszawski koncert.

Żeby wygrać wystarczy wysłać poprawną odpowiedź na adres rudemaker@gmail.com.

Wymień przynajmniej jeden zespół, z którym Skarface nagrał split.

Konkurs kończy się jutro (16 września) o godz. 12, więc lepiej się pośpieszyć. Zwycięzca zostanie wylosowany, więc kolejność przysyłania odpowiedzi nie będzie miała wpływu na wygraną.

oficjalna strona Skarface
myspace Skarface
facebook Skarface

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *