Koncerty

Smooth Beans w Polsce!

W grudniu SMOOTH BEANS, doskonały hiszpański zespół grający rocksteady / early reggae, rusza w trasę po Europie, w czasie której odwiedzą także dwa miasta w Polsce.

Kontynuuj czytanie ▾

Smooth Beans został założony w 2008 r. w Kantabrii (wspólnota autonomiczna w Hiszpanii). Ma na koncie jeden 7-calowy singiel oraz dwa albumy, „At Low Fyah!” (2010 r.) i „Keep Talking” (2013 r.). W skład zespołu wchodzi 6 osób: Rudy King (wokal, gitara), Fran Ceballos (gitara, chórki), Alfonso Alonso: (instrumenty klawiszowe), Ufo San José (perkusja), Javier Más (bas, chórki) oraz Juanra Gómez (instrumenty perkusyjne, chórki).

Trasa rozpocznie się 4 grudnia w niemieckim Köln, a zakończy 14 grudnia w Erfurcie. W międzyczasie Smooth Beans zagra także w Belgii (Bruksela), Francji (Dijon), Polsce (Łódź i Olsztyn) oraz Lipsku i kilku innych niemieckich miastach.

Pierwszym przystankiem w naszym kraju będzie Łódź, gdzie Smooth Beans zagra 11 grudnia w Klubokawiarni Granda. Przed i po koncercie o odpowiednią oprawę muzyczną zadba Hot Shot Sound.

Dzień później Smooth Beans uda się do Olsztyna (do klubu Nowy Andergrant), gdzie zagra personami doskonale znanymi z Płonącego Narożnika. Przed Hiszpanami zagra Soul Pistols, natomiast o odpowiednie dźwięki z winylowych płyt – przed występami kapel, jak również po nich – zadbają Real Cool Sound oraz Husky.

Już teraz warto zacząć wprawiać się w koncertowy nastrój. Ułatwią to klipy Smooth Beans oraz oba albumy dostępne do odsłuchu na bandcampie Liquidator Music.

Polecamy także wywiad z Rudym przeprowadzony przez Hot Shot Wear.

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *