Nagrania

Soul Pistols – Pod choinkę (in dub)

Świąteczny czas sprzyja muzycznym prezentom, i to nie tylko tym w postaci fajnych płyt pod choinką, ale też specjalnych wersji utworów od różnych artystów. Także polskich. Mowa tu nie tylko o Earl Jacobie, bowiem małe co nieco podarował nam także zespół Soul Pistols.

Kontynuuj czytanie ▾

Ochy i achy nad ich świąteczną piosenką „Pod choinkę” można przeczytać w tekście o polskim reggae i ska na święta. Prezentem jest paczka „Pod choinkę In Dub”, w której oprócz oryginalnej wersji piosenki, znalazły się również wersje dubowe – przygotowane dzięki współpracy z EMZK-ą i King DuBear-em. A wszystko to całkowicie legalnie w mp3 (na licencji Creative Commons).

Soul Pistols to ostródzko-olsztyński tribute band skupiony głównie wokół ska, rocksteady i early reggae. “Pod choinkę” to ich pierwszy autorski numer, a niedługo po tym gdy został nagrany pojawił się pomysł na tchnienie w niego dubowego ducha i w taki sposób doszło do współpracy dubmassive.org, Jam Lab oraz Something Like Studio, która zaowocowała tym właśnie wydawnictwem. Ze świątecznymi życzeniami oddajemy w Wasze ręce oddajemy singiel zawierający 4 utwory: oryginalną wersję wokalną oraz 3 wersje dubowe zmiksowane przez Radka “EMZK”, Jam Lab oraz King DuBear’a.

Utwory:
1. Soul Pistols – Pod choinkę
2. Jam Lab – Pod choinkę DUB
3. DUP! – Pod choinkę DUP!
4. King DuBear – DUB pod choinkę

www.facebook.com/soulpistols

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *