Nagrania

T-Bone – ska prosto z Tajlandii

T-bone to najstarszy, istniejący już 20 lat, zespół ska pochodzący z odległej Tajlandii. W jego skład wchodzi obecnie 9 osób: Jesada Teerapinun (wokal, gitara rytmiczna), Nakarin Teerapenun (gitara), Pirasuth Pattanajindarak (instrumenty perkusyjne), Arin Parnphum (perkusja), Nattaphol Manikam (bas), Pisut Pratheepasen (saksofon), Teerus Laohverapanich (saksofon), Sarit Tanpensuk (trąbka), Chayanee Mahasri (klawisze). T-bone był pierwszym tajskim zespołem, który zagrał na festiwalu Glastonbury. W czasie swojej kariery zagrali m.in. z The SKatalites, Tokyo Ska Paradise Orchestra, The Beat, Ska Cubano i... INXS.

Kontynuuj czytanie ▾

Dzisiaj ukazał się singiel „Like a Rolling Stone” promujący najnowszy album zespołu zatytułowany „Bone in Da House” (ukaże się jeszcze w tym roku). W serwisie Musical Occupation można przeczytać wywiad, w którym Gap (wokalista T-bone) odpowiada m.in. na pytania dotyczące nadchodzącej płyty.

Dowiadujemy się z niego, że płytę nagrano w Bangkoku, natomiast miks i mastering zrobiono w Wielkiej Brytanii. Producentem jest Prince Fatty. Na płytę zaproszono także jamajskich artystów – Dennisa Alcapone i Horsemana oraz organistę Bubble.

www.tboneska.com
www.facebook.com/tboneska.th

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *