NagraniaStyl

The Pioneers – Originals Remixed

2 lipca rozpoczęła się kampania organizowana przez Clarks Originals, we współpracy z Trojan Records. Postanowili oni zaangażować didżejów producentów z różnych stron świata, aby odświeżyć, ożywić jeden z klasycznych hitów Trojan Records, wydany w 1971 r. "Let Your Yeah Be Yeah" The Pioneers.

Kontynuuj czytanie ▾

W uznaniu dla czterech miast na świecie, reprezentujących zróżnicowane dziedzictwo dźwięków, zaangażowano czterech producentów z Londynu, Neapolu, Tokio i Los Angeles. Są nimi Toddla T (Wielka Brytania), Riva Starr (Włochy), Mighty Crown (Japonia) i TOKiMONSTA (USA). Każdy z nich stworzył oryginalny remiks „Let Your Yeah Be Yeah”, który co miesiąc za darmo będzie można pobierać ze strony clarksoriginals.com/downloadcentre.

Na pierwszy ogień poszedł remiks autorstwa Toddla T. Następne w kolejności są: Riva Starr (6 sierpnia), Mighty Crown (3 września) i – na zakończenie – TOKiMONSTA (1 października).

Przy okazji każdy z didżejów oprowadzi nas po swoim rodzinnym mieście – wszystko to zobaczymy w czterech ekskluzywnych filmach dokumentalnych i wywiadach.

Trojan Records, świętując 50-lecie niepodległości Jamajki oraz 40-lecie butów Desert Trek firmy Clarks, udostępnił swoje logo, dzięki czemu powstała specjalna edycja tych butów. We wrześniu na całym świecie dostępne będą 2 wersje: skórzane z logo na pięcie oraz zamszowe bez logo.

www.trojanrecords.com
www.clarksoriginals.com

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *