Nagrania

The Riffers prezentuje sesję nagraniową

The Riffers to młody warszawski kolektyw grający reggae fusion. W swej twórczości inspiruje się reggae, raggamuffin i ska. Zespół został założony w październiku 2011 r. przez Artura "Artamana" Zwierzchowskiego i Filipa Białoskórskiego.

Kontynuuj czytanie ▾

Początkowo akustyczny projekt na dwie gitary po kilku dobrze przyjętych przez publikę koncertach rozwinął się w 6 osobowy zespół. Obecnie, oprócz Artura i Filipa, w skład The Riffers wchodzą: Michał Gapys (bas), Łukasz Rosiński (klawisze), Paweł Tracz (perkusja) i Tomasz Rustecki (conga).

2 czerwca zespół zaprezentował premierowy utwór „No Sun”, zarejestrowany podczas sesji w WhiteHouse Ursynroots Studio w maju tego roku. Co tydzień ujawnia jeden utwór ze wspomnianej sesji nagraniowej.

Po „No Sun” przyszła kolej na „Chodźmy tam”.

Ostatnią zaprezentowaną piosenką jest „Nic nie zginie”, w którym gościnnie na klawiszach zagrał Pedro Kiliano (Comeyah, aYarise).

Wszystkie utwory można pobrać na soundcloud kapeli. Warto śledzić facebookowy event, aby być na bieżąco.

Warto wspomnieć, że The Riffers w najbliższy piątek zagra w Wiosce Jamajskiej w Parku Praskim, mini-festiwalu organizowanym z okazji Międzynarodowego Święta Muzyki. Wystąpią także: The Bartenders, Alicetea oraz Skadyktator & Upbeat Quartet.

www.facebook.com/TheRiffers

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *