Nagrania

The Shifters – Letters to Jodie Foster

The Shifters to 9-osobowy zespół grający rocksteady, pochodzący z Waszyngtonu. Jakiś czas temu rozpoczęli na Kickstarterze kampanię mającą na celu sfinansowanie ich płyty "Letters to Jodie Foster". Co ważne płyty winylowej, a konkretnie 10-calowej, bo taki format zespół sobie wymarzył. Na płycie znajdzie się 7 lub 8 utworów w rytmie rocksteady i reggae.

Kontynuuj czytanie ▾

Oczywiście, jak wszystko, także wydanie płyty (nagrywanie, mastering itd.) wymaga pieniędzy. The Shifters zwrócili się zatem do fanów (zarówno ze Stanów Zjednoczonych, jak i z zagranicy). I to było dobre posunięcie, bowiem do końca kampanii (w czasie której założono zebranie 2500$) zostało 14 dni, a uzbierało się już ponad 2900$.

Im większą sumą wesprze się zespół, tym lepiej także dla donatora, przykładowo wysyłając 14$ otrzyma się egzemplarz winyla, 22-24 $ – koszulkę + płytę, zaś przy 75-149$ – koszulkę, CD „Live at the DC9” (zespół wydał tylko 100 sztuk), debiutancką epkę „The Shifters” z 2010 r., egzemplarz „Letters to Jodie Foster”, a dodatkowo test press tej płyty.

O tym, czy warto zainwestować kilka dolarów w nowe nagrania zespołu, można się przekonać słuchając chociażby epki sprzed 2 lat (np. na bandcamp).

facebook
myspace

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *