Nagrania

The Synki i ich debiutancki album

Długo na nią czekaliśmy, ale w końcu jest. W grudniu pisaliśmy o kampanii na MegaTotal.pl mającej na celu zebranie pieniędzy na wydanie płyty zespołu The Synki. Co prawda kampania zakończyła się niepowodzeniem, ale płyta i tak będzie (zostanie wydana własnym sumptem zespołu). I to już za niedługo! Oficjalną premierę debiutancki album The Synków będzie miał 4 kwietnia w poznańskim klubie Archiwum, gdzie oprócz The Synków zagra także Zijen Su.

Kontynuuj czytanie ▾

Tak o swym debiucie pisze sam zespół:

Początek kwietnia 2014 roku to premiera debiutanckiej płyty pozaziemskiego combo. Na krążku, co zwie się „Skatelita” – 12 utworów z kosmiczną energią. Muzyczne promieniowanie dla każdego, moc radości i klimat dobrego humoru. Muzyka dla ludu wielbiącego zabawę i tańce wszelakie.
The Synki to 10 skrajnie różnych osobników lecz łącznie stanowiących silną ekipę. Żyją oni pod wezwaniem zwariowanej nuty do skakania pod sceną, w domu, w pracy i na wakacjach. Wypatrujcie płyty, nie przegapcie koncertów, tam dzieją się prawdziwie szalone zjawiska. The Synki pozdrawiają i zapraszają do wspólnego grona Szalonych Łowców Nut.

Utwory:
1. Będę walić do drzwi
2. Taki stworzyliśmy świat
3. Zgubiłem klucz (Rocksteady)
4. Przezroczystość
5. Motyl
6. Potrzeba
7. Księżniczka Marianna
8. Wyznanie sąsiada (Naśka)
9. Proste dźwięki
10. Nocna wyprawa
11. Barbara
12. Talizman

Co tu dużo pisać, po prostu posłuchajcie promomkisu:

www.facebook.com/thesynki

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *