Prasa i ziny

United Reggae Magazine #10

Od 2 września na unitedreggae.com dostępny jest dziesiąty numer anglojęzycznego magazynu "United Reggae". W magazynie tym zebrane są treści, które na stronie ukazywały się w ciągu lipca i sierpnia.

W numerze znajdziemy przede wszystkim wywiady z takimi artystami jak Sylford Walker, Dub Akom, Mista Savona, Philip Fraser, Perfect, Mafia & Fluxy, Tiwony, David Rodigan i Queen Omega.

Kontynuuj czytanie ▾

Przeczytamy także recenzje płyt, dość wymienić „Dub Revolutionaries” Zion Train, „Love Filled Dub Band” Pama International, „Love Is Overdue” Gregory’ego Isaacsa czy – przede wszystkim – „The Story Of Trojan Records”.

Wakacje to czas mniejszych i większych festiwali, więc nie powinny dziwić liczne relacje z tychże. W numerze znajdziemy m.in. raporty z francuskich festiwali Sun Seine Festival, Reggae Summer Fest, Garance Reggae Festival i Reggae Sun Ska, belgijskiego Dour Festival, szwedzkich Öland Roots i Uppsala Reggae Festival, jamajskiego Reggae Sumfest, amerykańskich Sierra Nevada World Music Festival i Reggae On The River oraz One Love Festival odbywającego się w Gujanie Francuskiej. Ponadto (foto)relacje z kilku koncertów, np. Marcia Griffiths w Los Angeles czy Barrington Levy w Paryżu.

„United Reggae” można ściągnąć za darmo w formacie pdf lub przeczytać online dzięki Flash Flipping Book. Dostępna jest także płatna wersja papierowa.

unitedreggae.com/magazine

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *