Koncert

Buster Shuffle w Polsce

Nadchodzący rok zapowiada się naprawdę dobrze. Do  kalendarza oprócz czerwcowego koncertu The Interrupters, dopisać trzeba kolejną datę - 31 stycznia.

Kontynuuj czytanie ▾

Właśnie wtedy w warszawskim klubie Stodoła zagra londyński zespół Buster Shuffle. Będzie to ich pierwsza wizyta w Polsce! Buster Shuffle będzie supportował Flogging Molly, pochodzącą z Los Angeles kapelę celtic punkową. Floggin Molly w czasie europejskiej trasy promować będzie wydany w 2017 r. album „Life Is Good”.

Buster Shuffle towarzyszyć będzie Flogging Molly na 12 koncertach. Zagrają razem we Francji, Belgii, Luksemburgu, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Austrii i Polsce. Poniżej dokładna rozpiska. Warto się pośpieszyć z zakupem biletu, bo 3 koncerty są już całkowicie wyprzedane.

Warto dodać, że w lutym i marcu Buster Shuffle będzie supportem na kilku koncertach w czasie „Sunshine on Snow Tour 2019” Mad Caddies.

Słów kilka o Buster Shuffle. Zespół został założony w 2007 r. w Londynie przez wokalistę i pianistę Jeta Bakera. Oprócz niego obecnie w zespole grają gitarzysta Jimmy Stickers, perkusista Terry Mascall i basista David Gravy. Do tej pory Buster Shuffle wydał 4 albumy, ostatni – zatytułowany „I’ll Take What I Want” – ukazał się w 2017 r. nakładem szwedzkiego labelu Burning Heart Records (wydawcy płyt takich kapel, jak chociażby The Hives, Turbonegro czy Parkway Drive).

Buster Shuffle w swojej twórczości łączy popowe ska z punk rockiem i rock’n’rollem. W jednej z recenzji ich muzykę określono jako ska’n’roll, w innej zespół nazwano małym Madness. Mniejsza o etykietki. Istotne jest, że zespół gra świetne koncerty. Uprzedzamy, załóżcie wygodne buty, bo nie dacie rady ustać w miejscu.

Bilety na warszawski koncert Flogging Molly i Buster Shuffle w przedsprzedaży kosztują  105 zł (miejsca stojące) i 120 zł (miejsca siedzące – balkon). W dniu koncertu bilety będą po 120 zł. Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna Go Ahead.

Miejsca sprzedaży:

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *