Ogłoszenia

Cała Góra Barwinków ma szanse zagrać na Rock for People w Czechach

27 maja o północy minął termin przysyłania zgłoszeń do konkursu "Zagraj na Rock For People Festival". O zaproszenie na ten największy czeski festiwal i możliwość wystąpienie na scenie Młodych Talentów podczas Muzzo.pl DAY walczyło blisko 200 zespołów.

Kontynuuj czytanie ▾

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury w składzie Radek Miszczak (Agencja Joytown), Mateusz Nowak (Muzzo.pl), Michał Boroń (Interia.pl) i Adam Nowacki (Roxy FM) wybrało 12 zespołów, które tym samym znalazły się w finale konkursu. Wśród wybrańców znalazła się grupa Cała Góra Barwinków.

Teraz los finalistów leży w rękach internautów. To właśnie oni, w głosowaniu sms-owym, wybiorą zwycięzców. 7 wykonawców z największą ilością głosów zagra 3 lipca na scenie Młodych Talentów Rock for People 2011 podczas Muzzo.pl DAY.

Aby umożliwić Całej Górze Barwinków zagranie na festiwalu wystarczy na numer 7141 wysłać SMS o treści RFP.3. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko 1 SMS.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 13 czerwca. Warto dodać, że każdy wysłany SMS weźmie także udział w losowaniu cennych nagród – atrakcyjnych zestawów płytowych.

www.cgb.art.pl
www.rockforpeople.pl

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *