Nagrania

Cztery Kilo Obywatela – Wychowani na trzepaku…

CZTERY KILO OBYWATELA to zespół kontynuujący ska-punkową drogę grupy Joke Ferajna, która po zagraniu ponad 150 koncertów i wydaniu albumu pt. "XXI wiek" (Jimmy Jazz Records 2012), w piątą rocznicę swojego istnienia zmęczona treściami dla młodzieży, którą dawno już przestała być, zanotowała powrót do „oldschoolu" w formie i zawartości, przyjmując nową, dożywotnią nazwę.

Kontynuuj czytanie ▾

Jak sami piszą, grają ska punk okraszony sporą dawką humoru na tle tematów ściśle związanych ze wszystkim co bulwersujące, ułomne, przaśne a także ciekawe, piękne, swojskie i warte opiewania w naszym przepięknym kraju nad rzeką.

Debiutancki album CZTERY KILO OBYWATELA zatytułowany „Wychowani na trzepaku” wypełnia w całości energetyczny ska-punkowy materiał, a jego zapowiedzią jest singiel „Witaj w nowej-starej Polsce”, do którego powstał także teledysk.

Premiera płyty na CD i w formacie cyfrowym będzie miała miejsce 19 września 2014 roku, w sklepie Jimmy Jazz Records oraz tego samego dnia podczas koncertu CZTERY KILO OBYWATELA u boku The Offenders oraz Ashpipe w krakowskim klubie OFF Centrum.

www.facebook.com/CzteryKiloObywatela
www.jimmyjazz.pl

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *