Nagrania

Daniel Flores & The Rumba Box – Todo Hombre Es Una Isla

Wytwórnia Liquidator Music zapowiedziała swoje kolejne wydawnictwo. Będzie nim pierwszy solowy album Daniela Floresa (towarzyszy mu zespól The Rumba Box). Flores jednak gra nie od dziś, od 15 lat jest członkiem argentyńskiego zespołu Satelite Kingston. Angażował się w wiele różnych projektów, zarówno muzycznych, jak i literackich (wszak jest także dziennikarzem i pisarzem). Współpracował, jako perkusista oraz producent, z takimi gwiazdami jak Pauline Black, Benjamin Zephaniah czy Mr. Symarip.

Kontynuuj czytanie ▾

Płyta została nagrana głównie w rodzinnym mieście Daniela Floresa – Buenos Aires, a także w San Pablo, Santander, Nowym Jorku i San Francisco. Oprócz Floresa zagrali na niej Sebastian Rubin (wokal, ukelele), Jochi Descalzo (instrumenty perkusyjne i puzon) i Pablo Font (metalofony). Do tego sporo gości, m.in. japoński gitarzysta Atsushi Ukito, amerykański basista i producent Victor Rice czy argentyński perkusista Esteban Descalzo. W sumie ponad 25 muzyków.

Na „Todo Hombre Es Una Isla” znajduje się 10 utworów, w tym 3 covery – „The Heart Of Saturday” z repertuaru Toma Waitsa, „Cycles” Franka Sinatry i „Hard Man Fi Dead” Prince Bustera.

Utwory:
A1. Todo Hombre Es Una Isla
A2. Es Historia
A3. La Musica Que No Se Escucha Mas
A4. Cycles
A5. Sin Dormir
B1. Hard Man Fe Dead
B2. Fm
B3. No, Gracias
B4. The Heart Of Saturday Night
B5. B.A. Fantasma

LP promuje teledysk do utworu „Sin Dormir”.

Płyta zostanie wydana tylko na winylu, w środku znajdzie się kod do pobrania albumu w mp3. Premiera 7 lutego.

www.liquidatormusic.com

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *