Festiwale

Daty letnich festiwali w Polsce

Znamy już daty przyszłorocznych letnich festiwali, a przynajmniej większości z nich.

Kontynuuj czytanie ▾

Płocki Festiwal Muzyki Korzennej Reggaeland będzie trwał trzy dni – 12, 13 i 14 lipca. Po przejściowych problemach festiwal nabrał wiatru w żagle. Oby tylko w 2013 r. pogoda była bardziej łaskawa dla organizatorów i publiczności (która w tym roku nie mogła zobaczyć St. Petersburg Ska-Jazz Review).

Niecały tydzień później (20 lipca) w Ostrowie Wielkopolskim, po raz trzynasty, odbędzie się festiwal Reggae na Piaskach. Tradycyjnie dzień później, 21 lipca (niedziela), organizatorzy zapraszają na Konkurs Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka.

W tym samym miesiącu – 26 i 27 lipca – reggae rozbrzmi w Wodzisławiu Śląskim, gdzie odbędzie się jubileuszowa 10. edycja festiwalu Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi. W tym roku w Parku Miejskim zagrali Obidaya, Paraliż Band, TeSkapsie, Tabu, Bob One & Bas Tajpan i inni.

Największy polski festiwal reggae, czyli Ostróda Reggae Festival, odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia. Będzie to już 13. edycja. W tym roku na festiwalu zagrali m.in. Fat Freddy’s Drop, Morgan Heritage, Tanya Stephens, Dreadzone, Anthony B, Make Progress i The Bartenders meet Dr. Ring-Ding.

Także w sierpniu odbędzie się Regałowisko Bielawa Reggae Festival. Ten najstarszy, nieprzerwanie odbywający się letni festiwal reggae w Polsce, po raz pierwszy będzie trwał aż 4 dni. Zarezerwujcie czas w dniach 22-25 sierpnia. W tym roku w Bielawie zagrali m.in. Barrington Levy, Beenie Man wraz z Zagga Zow Band i Dup!

www.reggaeland.eu
www.nmnz.band.pl
www.ostrodareggae.com
www.regalowisko.pl

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *