EP

Debiut Malambo Ska Band

Malambo Ska Band to 6-osobowy zespół grający 2-tone. Powstał przed dwoma laty w stolicy Argentyny. Do tej pory ich utwory można było usłyszeć na dwóch składankach wydanych w ramach brytyjskiego projektu Specialized ("BOSS" i "Dance Crazy") oraz na kompilacji "Solo Como Un Hongo" Argie Pop Records.

Kontynuuj czytanie ▾

Argie Pop Records jest także wydawcą debiutanckiej epki Malambo Ska Band zatytułowanej „Under The Ska”.  Znajdują się na niej 3 oryginalne numery  nagrane pomiędzy kwietniem a lipcem w Buenos Aires w studio Kingston Factory pod czujnym okiem Estebana Descalzo. Zajął się on także miksem i masteringiem.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Estebanie to czas najwyższy nadrobić zaległości – najpierw słuchając Smocking Flamingo, w którym gra na puzonie, a później płyt, w których powstawaniu brał udział  (m.in. „Stormy” Mimi Maura & Los Aggrotones, „Power Of Choice”Gigantes Magneticos i kompilacji „Kingston Factory presents: The East Coast Sessions”). 

Epki „Under The Ska” można posłuchać i/lub kupić na bandcampie zespołu. Wkrótce będzie także dostępna na Spotify i innych platformach streamingowych.

KategorieMuzyka Nagrania
Przedsięwzięcia

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *