Konkursy

Konkurs: Mad Caddies w Warszawie

11 i 12 czerwca do Polski zawita amerykańska formacja Mad Caddies. W poniedziałek zagrają w warszawskim klubie Punkt & Radio Luxembourg, a dzień później we wrocławskim Łykendzie.

Kontynuuj czytanie ▾

Zespół powstał w połowie lat 90-tych w słonecznej Kalifornii. Ma na swoim koncie 5 studyjnych albumów. Niemal od samego początku działalności grupa związana jest z należącą do wokalisty NOFX legendarną wytwórnią Fat Wreck Chords.

Atrybutem wyróżniającym Mad Caddies jest posiadanie w składzie sekcji instrumentów dętych – mieszanka prawdziwego rockowego instrumentarium z dęciakami znakomicie sprawdza się na żywo! Miks punk rocka, ska, dixie, rockabilly, swingu oraz country to kolejne cechy oryginalnej propozycji Mad Caddies. Swego czasu napisano: „krytycy podkreślają, że w ich muzyce słychać inspiracje The Clash, The Police i Sublime. Inni pakują ich do szufladki z napisem pirate-core, czyli muzyką, którą teoretycznie graliby dziś piraci (ci sami krytycy do zespołów grających ten sam gatunek zaliczają też grupy, które dały ostatnio w Warszawie bardzo dobre koncerty Flogging Molly i The Dropkick Murphys)”.

Na obu koncertach przed Amerykanami zagra The Mugshots, skapunkowcy ze stolicy.

Mamy dla was 2 pojedyncze wejściówki na warszawski koncert Mad Caddies.

Wystarczy odpowiedzieć na 2 proste pytania:
1. Jak nazywa się ska/reggae’owy projekt Chucka Robertsona, frontmana Mad Caddies? (podpowiedź: w czerwcu ubiegłego roku zespół ten wydał debiutancki album)
2. Kiedy zespół The Mugshots zagrał swój pierwszy koncert? (podpowiemy tylko, że było to w pewnym warszawskim klubie)

Odpowiedzi, wraz z imieniem i nazwiskiem, proszę przesyłać na adres rudemaker@gmail.com. Zwycięzcy zostaną wylosowani spośród nadesłanych maili. Konkurs kończy się 9 czerwca o godz. 17:30.

www.madcaddies.net
www.facebook.com/TheMugshotsPL

KategorieKonkursy

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *