Konkursy

Konkurs: Toruń-SKA potańcówka vol. 9: The Offenders + CT-Tones

W przyszłym tygodniu, dzięki Piranha Booking & Promotion, do Polski po raz pierwszy przyjedzie włosko-niemiecki zespół The Offenders. Zagra w naszym kraju dwa koncerty: 11 kwietnia w Toruniu (wraz z CT-Tones) w ramach dziewiątej edycji imprezy z cyklu "Toruń-SKA potańcówka", oraz dzień później na szóstej edycji poznańskiego minifestiwalu muzyki niezależnej.

Kontynuuj czytanie ▾

The Offenders został założony w 2005 r. we Włoszech przez powołany przez wokalistę/gitarzystę Valerio. Od 2009 r. zespół stacjonuje w Berlinie. Offendersi zasłynęli przede wszystkim hitem „Hooligan Reggae”, który znalazł się na ich debiutanckim albumie. Aktualnie to jedna z najbardziej energetycznych i żywych zespołów na scenie ska, prawdopodobnie to jedna z najlepszych młodych kapel grających 2tone/skinhead ska! Muzyka jaką grają to mieszanka różnych nurtów muzycznych, od 2tone ska i rocksteady przez mod 79 do rockabilly. Ich piosenki śpiewane są przez fanów gatunku w całej Europie a nawet na świecie! Przez cały okres swojej działalności The Offenders koncertował w takich krajach jak: Austria, Francja, Czechy, Słowacja, Serbia, Chorwacja, Węgry, Szwecja, Dania, Wielka Brytania, Hiszpania i wiele innych, ma również na koncie trasę po Chinach oraz koncerty na największych ska festiwalach, takich jak This is Ska, Force Attack, Mighty Sounds, Rudeboys Unity czy Dynamite.

Koncerty w Polsce odbędą się w ramach trasy promującej nową płytę zespołu pt. „Generation Nowhere”, której premiera miała miejsce w styczniu. Oczywiście, nie zabraknie także dobrze znanych hitów z poprzednich płyt.

Dzięki Piranha Booking & Promotion mamy dla Was wejściówkę na koncert w Toruniu. Wystarczy odpowiedzieć na 2 proste pytania.

1. Z czyjego repertuaru pochodzi utwór „Teenage Kicks”, którego cover znalazł się na epce pt. „Anthems From The Gutter”?
2. W jakim zespole grała wcześniej część składu CT-Tones?

Odpowiedzi – oczywiście poprawne – przesyłajcie na rudemaker@gmail.com. Czekamy na nie do 9 kwietnia (środa) do godziny 22:30. Nie zapomnijcie o napisaniu swojego imienia i nazwiska.

KONKURS na FaceBooku

KategorieKonkursy

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *