Nagrania

Muzyczny nokaut The Prizefighters

Pochodzący z Minnesoty zespół The Prizefighters postanowił znokautować swoich słuchaczy. I to w 3 rundach! Ska, rocksteady i reggae.

Kontynuuj czytanie ▾

Rzeczony „A Musical Knockout in 3 Rounds!” to seria siedmiocalowych singli. Składa się na nie 6 premierowych utworów: ska „Lost at Sea” i „One Thousand Words”, rocksteady „No Use Crying” i „Night Breeze”, early reggae „Cold Shoulder” i „Sukeban”. Wszystkie nagrano i zmiksowano w Shock and Audio, przy użyciu tylko i wyłącznie analogowego sprzętu, tak by jak najbardziej oddać klimat Jamajki 1964 roku. Vintage music pełną gębą.

Każdy singiel ukaże się tylko w nakładzie 500 egzemplarzy. Wydawcą będzie label Prizefighter Sound System.

Teraz najistotniejsza informacja. Zespół rozpoczął kampanię, swego rodzaju przedsprzedaż, w serwisie IndieGoGo. Do jej końca zostały jeszcze 44 dni, a już zebrano 39% z założonych 3000 dolarów.

Wpłacając określoną sumę, w zamian otrzymujecie różne „pakiety”. Wpłacając 5 dolarów (dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych „progi” są niższe) dostajecie naklejkę, przypinkę i wielkie podziękowanie na theprizefighters.net. Przy 30 dolarach możesz wybrać 2 single, a dodatkowo dostaniesz przypinkę, naklejkę i kod do pobrania mp3. Przy 35 dolarach – wszystkie 3 rundy plus podstawowy zestaw. Wśród innych opcji są m.in. t-shirt zaprojektowany przez CHema Skandal!, podpisany test press, DVD z koncertu z cyklu Jamaican Oldies Weekend, na którym The Prizefighters towarzyszyli duetowi Roy & Yvonne, a nawet prywatna impreza (jednakże w zasięgu maksymalnie 200 mil od Minneapolis-Saint Paul).

Zajrzyj na http://igg.me/at/theprizefighters.

W 2010 r. The Prizefighters wydali własnym sumptem debiutancki album pt. „Follow My Sound”. Rok później nakładem Jump Up Records ukazała się jego specjalna winylowa edycja.

www.facebook.com/theprizefighters
www.theprizefighters.net

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *