Nagrania

Nowa płyta Carlosa Dingo z Red Soul Community

Carlos Dingo, organista Red Soul Community, wydał niedawno swój drugi solowy album. Wszystkie instrumenty zostały nagrane przez Carlosa, w czterech utworach gościnnie zaśpiewała także Isabel García, wokalistka Red Soul Community. Na uwagę zasługuje zwłaszcza "Caprichosa"!

Kontynuuj czytanie ▾

Z Isabel, nie licząc pracy w RSC, Carlos współpracuje nie po raz pierwszy. Nagrywali już razem w czasach Los Dingos, później także jako Isa y Carlos Dingo (epka „Firebird” w 2011 r.) i Jumbo Kids (7-calowy singiel „Tonight / Bye Bye Baby” z 2011 r.).

W przeciwieństwie do poprzedniego albumu – „SKA is dangerous” wydanego w 2010 r. przez Megalith Records – gdzie Carlos wszystko nagrywał „w locie”, teraz przed wejściem do studia przygotował 17 utworów, z których ostatecznie na „Nadie está a salvo” znalazło się 12. Album był nagrywany w Plutón Estudio przez 6 miesięcy.

Utwory:
1. Chico dulce
2. Laurel Aitken dijo…
3. No hay razón
4. Cómo puede
5. Caprichosa
6. Ojos poderosos
7. Helado de lulo
8. Para siempre, adios
9. Rayo azul
10. El rey del ska
11. La ventura
12. Nadie está a salvo

Jak najkrócej opisać ten album? Świetne rocksteady i ska zaśpiewane po kastylijsku. Na koniec dobra wiadomość – „Nadie está a salvo” można za darmo ściągnąć ze strony wydawcy (4 Cracks Records) oraz bandcamp artysty.

carlosdingo.bandcamp.com

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *