Nagrania

OreSkaBand – BEST (2003-2013)

O japońskim ska girls-bandzie OreSkaBand, zdaje się, jeszcze nie pisaliśmy. Czas więc to naprawić. 26 lutego - wiemy, nie jest to informacja świeżutka niczym poranne bułki - zespół wydał kompilację podsumowującą dotychczasową działalność. "Best (2003-2013)" dostępne jest w dwóch wersjach, na CD oraz w zestawie CD+DVD.

Kontynuuj czytanie ▾

Utwory:
1.自転車
2.Going Away
3.それは勝手な理論
4.ピノキオ
5.爪先
6.アーモンド
7.ラブ・ラ・ラバーズ
8.ジェットウェーブ
9.チャック
10.ダンスナンバー802
11.ブルーバード
12.街を出るよ
13.PAPAYA
14.Shall we Dance?
15.Walk
16.A-Ha-Ha!

(初回盤特典DVD)
ORESKABAND Music Clip&Message
1.花のスカダンス
2.ピノキオ
3.アーモンド
4.忘れもの
5.チャック
6.爪先
7.君ストライプ
8.What a Wonderful World
9.自転車
10.街を出るよ
11.Walk
12.”Message from ORESKABAND”

Słów kilka o OreSkaBand. Grupa została założona w 2003 r. w Sakai, mieście położonym na japońskiej wyspie Honsiu. W 2006 r. zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Sony Music Associated Records, z którą związany jest do tej pory. Uwagę mediów OreSkaBand przyciągnął po wykorzystaniu ich piosenek w reklamach popularnej japońskiej przekąski Pocky (video nr 1 i nr 2) oraz jako końcowy temat w mandze „Naruto Shippūden„.

Zespół tworzy 6 kobiet: iCas (wokal, gitara), tae (perkusja), Tomi (bas), SAKI (trąbka), HAYAMI (puzon) oraz morico (saksofon, klawisze). W chwili powstania OreSkaBand wszystkie były jeszcze uczennicami szkoły średniej. W czasie dotychczasowej działalności OreSkaBand wydał 3 albumy oraz kilka singli i mini-albumów. Ma także na koncie płytę DVD oraz udział w składance „Japa Rico: Rico Rodriguez meets Japan”. Do tego także sporo koncertów, w tym na jednym z największych amerykańskich festiwali punk rockowych, Vans Warped Tour 2008, gdzie jako pierwszy japoński zespół zagrał we wszystkich 46 miastach na trasie (u boku m.in. The Aggrolites).

oreskaband.com
facebook.com/ORESKABAND.JP
twitter.com/ORESKA_Official

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *