Festiwale

Ostróda Reggae Festival coraz bliżej!

W najbliższy piątek zacznie się Ostróda Reggae Festival. Jak co roku, wystąpi na nim plejada zespołów z różnych zakątków świata. Artystów, co istotne, reprezentujących różne gatunki muzyki rodem z Jamajki. Najważniejsi z nich to: Don Carlos (Jamajka), U-Roy (Jamajka), Luciano (Jamajka), Groundation (USA), Busy Signal (Jamajka), Reggae Rajahs (Indie), DubtonicKru (Jamajka), Skaos (Niemcy), Busy Signal (Jamajka), Gentleman’s Dub Club (Wielka Brytania) i Blue King Brown (Australia).

Kontynuuj czytanie ▾

Nie może oczywiście zabraknąć reprezentantów Polski, wśród których warto wymienić chociażby CT-Tones, Tabu, Zebrę, Ras Lutę, Vavamuffin, Paraliż Band, Duberman, Jamala, Dreadsquad czy Bob One & Bas Tajpan.

Jednym z najciekawszych miejsc na Festiwalu będzie scena Fire Corner (pisaliśmy o niej w czerwcu), na której publiczność usłyszy, co to jest real boss sounds. Real Cool Sound, Bigger Boss Sound, Hot Shot Sound, Husky, Pan Chmielewski, Borek aka Wiadro Dobrej Muzyki i Manfas z Fatty Fatty zaserwują ska, rocksteady, early reggae, calypso w najlepszym wydaniu!

Program wszystkich 6 scen znajdziecie na oficjalnej stronie ostródzkiego festiwalu.

Na Ostróda Reggae Festivalu będą także atrakcje pozakoncertowe, takie jak Reggae Cinema na Green Stage, gdzie swoją polską premierę będzie miał film „Rude Boy Story”, warsztaty fotograficzne czy Uniwersytet Reggae, na którym będziecie mogli spotkać się z legendą reggae U-Roy’em!

www.facebook.com/Ostrodareggaefestival

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *