Nagrania

Pełnometrażowy debiut The Mighty Fishers

Wreszcie doczekaliśmy się albumu The Mighty Fishers, znakomitego węgierskiego zespołu grającego rocksteady, early reggae oraz lovers rock, w którego składzie znaleźli się m.in. członkowie Pannonia Allstar Ska Orchestra, The Three Teadies i Dubaku. W ciągu kilku ostatnich dni - prawie 2,5 roku od premiery pierwszej epki Węgrów - dwie wytwórnie, Casual Records z Francji i Redstar73 Records z Hiszpanii, ogłosiły informację, że ich nakładem ukaże się debiutancki album The Mighty Fishers.

Kontynuuj czytanie ▾

Wczoraj oficjalnego newsa można było przeczytać także na facebookowym profilu zespołu. Można się z niego dowiedzieć, że płyta „Soul Garden” będzie wspólnym przedsięwzięciem trzej wytwórni, oprócz wspomnianych wcześniej francuskiej i hiszpańskiej, także niemieckiej – Mad Butcher Records. Album ukaże się na Cd oraz LP. Premiera jeszcze w tym miesiącu.

W oczekiwaniu na premierę „Soul Garden” możemy posłuchać pochodzącego z niej utworu „Love Me Good”. Niedługo na RudeMaker.pl przeczytacie wywiad z CéAnne, wokalistką The Mighty Fishers.

facebook.com/mightyfishers
themightyfishers.com
mightyfishers.bandcamp.com
soundcloud.com/mightyfishers

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *