Ogłoszenia

Płytowe promocje cz. 1

Jeśli jesteś, tak jak ja, nałogowym zbieraczem wszelkich wydawnictw na różnych nośnikach, to wiedz, że trafiłeś w odpowiednie miejsce. Tutaj dowiesz się, gdzie można kupić płyty w cenie bardziej niż korzystnej.

Kontynuuj czytanie ▾
All-focus

Najlepiej kupować płyty bezpośrednio od wydawców lub od zespołów na koncertach, to oczywiste. Nie zawsze jednak mamy taką możliwość, zwłaszcza w przypadku zagranicznych kapel,  gdzie często do ceny CD lub winyla musimy doliczyć koszt przesyłki przekraczający koszt samej płyty.

Zacznijmy więc od płyty, za którą zapłacicie tylko koszt przesyłki. Mowa o debiutanckim albumie brytyjskiego zespołu Death of Guitar Pop zatytułowanym „69 Candy Street” (przeczytaj recenzję). Jeśli lubisz Madness to powinna ci się spodobać także muzyka Death of Guitar Pop. Ich debiut został wydany w ubiegłym roku na CD i LP przez przez Ska Club Essex! Co zrobić, by teraz przygarnąć cedeka, wraz z podpisami kapeli, za darmo?

Wystarczy zajrzeć na stronę zespołu i opłacić koszty wysyłki (dla całego świata taki sam) – 4,95 £, co przy obecnym kursie funta, Polaka będzie kosztować ok. 24 zł. Warto dodać, że zamawiając „69 Candy Street”, dostajecie też nowy singiel zespołu „Ska Is The Bollocks” w formacie cyfrowym.

Pozostańmy w Wielkiej Brytanii. Tylko dzisiaj w ramach świątecznej oferty można dorwać następujące płyty Pama International i Phoenix City All-stars oraz jedną kompilację za 1 funta (tak, dobrze przeczytaliście – JEDNEGO FUNTA).

Pama International – Outernational
Pama International feat. Michie One – Highrise 12″
Phoenix City All-stars – Skatisfaction
Various Artists – Rudies All Around vol. 1

Jeśli jesteście zainteresowani zajrzyjcie na bandcampy zespołów lub po prostu kliknijcie w poniższe okładki. Do ceny płyty trzeba doliczyć koszt wysyłki. Polecam zwłaszcza wydaną w tym roku kompilację „Rudies All Around”, usłyszycie na niej m.in. Pannonia Allstars Ska Orchestra z Węgier, Travelers Allstars  z Meksyku, Le Birrette z Włoch, Los Aggrotones z Argentyny i The Lions z USA.

 

Na koniec coś z polskiego podwórka. Szczecińską wytwórnię Jimmy Jazz Records powinien znać każdy polski fan ska, punk rocka czy psychobilly. Tak jak w poprzednich latach, także i w tym roku label przygotował grudniową promocję – robiąc zakupy za odpowiednią kwotę możesz „urwać” 5, 8 lub 12 % z zamówienia. Plusem jest to, że promocja dotyczy całego asortymentu sklepu – od breloków przez kasety i winyle po koszulki oraz kurtki.

– Aby uzyskać 5% rabat na towary zakupione w sklepie internetowym Jimmy Jazz  Records należy dokonać zamówienia na minimum 120 zł.
– Aby uzyskać 8% rabat na towary zakupione w sklepie należy dokonać zamówienia na minimum 180 zł.
– Aby uzyskać 12% rabat na towary zakupione w sklepie należy dokonać zamówienia na minimum 285 zł.
Szczegóły grudniowej promocji znajdziecie TUTAJ.
O grudniowej promocji niemieckich Copasetic i Moskito przeczytacie w prezentowniku przygotowanym przez Magdalenę Miszewską.
Pamiętajcie, że nic nie trwa wiecznie, więc w przypadku promocji różnego rodzaju nie warto zwlekać. Dzisiaj są, jutro nie będzie po nich śladu. Jeśli udało wam się coś kupić, koniecznie dajcie znać w komentarzach lub na naszym facebooku.

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *