Prasa i ziny

Rocking Steady Magazine #18

W Sieci dostępny jest nowy, osiemnasty numer "Rocking Steady", niemieckiego magazynu, którego mottem jest hasło more ska, more reggae, more music!

Kontynuuj czytanie ▾

Tytułowym tematem jest wywiad z jamajskim duetem Keith & Tex, autorami hitu „Stop That Train”. Okazją do rozmowy z nimi był październikowy koncert w Hamburgu (video z niego można zobaczyć tutaj). Także w tym roku będzie okazja, i to niejedna, by zobaczyć Keitha Rowe’a i Texasa Dixona w Europie. Zawitają bowiem do Wielkiej Brytanii (zagrają na London International Ska Festival), Belgii, Włoch, Austrii, Szwajcarii i Niemiec (wystąpią m.in. na Freedom Sounds Festival).

W numerze przeczytamy także wywiad z kalifornijskim zespołem The Champions Inc., tekst o trasie koncertowej The Offenders w Państwie Środka oraz szwajcarskiej ska-eksplozji.

Ponadto, jak w każdym numerze „Rocking Steady”, również i w tym najnowszym znajdziemy sporo zapowiedzi koncertowych (m.in. The Skatalites, The Void Union feat. Jr Thomas, PASO, T-Killas) oraz recenzji płyt artystów z różnych zakątków świata, chociażby The Sinisters z USA, William S. Burroughs z Nowej Zelandii, P.O. Box z Francji czy The Aggrotones z Argentyny.

„Rocking Steady” jest dostępny za darmo na stronie rockingsteady.de w formacie .pdf oraz we Flashu.

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *