Album

Rocksteady Sporting Club zbierają na debiutancką płytę.

Znacie Rocksteady Sporting Club? Jeśli nie, to czas nadrobić braki, bo RSC to świetny zespół rocksteady/ska z leżącej na Oceanie Indyjskim wyspy Reunion (jeden z zamorskich departamentów Francji). Mimo, że zespół został założony w 2003 r., jego dyskografia nie należy do zbyt obszernych - mają na koncie raptem 3 single wydane przez Maudit Tangue Label rock péi na limitowanych 7-calowych winylach. Nic więc dziwnego, że po 15 latach działalności zespół postanowił wydać debiutancki album zatytułowany "Holy Soul - Backyard Diaries".

Kontynuuj czytanie ▾

Znajdzie się na nim 8 całkiem nowych piosenek; do wpływów ska i rocksteady dojdą melodie rockowe i soulowe, a wszystko to okraszone głosem wokalistki Manou.

Oczywiście, jak często zdarza się w podobnych sytuacjach, zespół potrzebuje wsparcia finansowego – 5,000 € – aby dokończyć nagrywanie i miksowanie albumu oraz wykonać mastering w londyńskim The Exchange Mastering Studios. Do tej pory udało sie zebrać ponad połowę tej kwoty (dokładnie 2873 €). Do końca kampanii crowdfundingowej na KissKissBankBank pozostało tylko 14 dni. Cytując pewnego pierwszego sekretarza KC PZPR: POMOŻECIE?

oficjalna strona
rocksteadysportingclub.bandcamp.com
Spotify

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *