Prasa i ziny

RudeMaker Ska Zine – pierwszy numer już jest!

Po różnych perypetiach wreszcie ukazał się pierwszy numer "RudeMaker Ska Zine", fanzina w całości poświęconego muzyce mającej swe korzenie na Jamajce, z naciskiem na SKA.

Kontynuuj czytanie ▾

Jeśli lubisz oldschoolowe ziny, zrobione w 100% metodą DIY to „RudeMaker Ska Zine” powinien ci się spodobać! A co ciekawego znajdziecie w środku? Wywiady. Ponad 35 stron A4 nigdy wcześniej niepublikowanych wywiadów! Zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi kapelami. Oprócz ska, znalazło się też miejsce na soul reggae i early reggae.

Bobby Sixkiller [Francja] – o graniu obok największych i ściąganiu muzyki rozmawialiśmy z Borisem, basistą kapeli.

Samostalni Referenti [Serbia] – Fefe, wokalista belgradzkiej Ostatniej Gwardii Ska, opowiada o gnojeniu polityków, relacjach Serbów z Chorwatami oraz o tym, dlaczego mają naprawdę wielkie jaja.

Krzysztof Gajewski i Reda Haddad – twórcy filmu „Ska Delight. The 4th Wave” odpowiadają na pytania o to, kto finansuje ich przedsięwzięcie, jak krótkometrażowy film o jednym artyście przekształcił się w długometrażowy film o międzynarodowej scenie ska, a także o ska, jako muzycznym Matriksie.

Panna Marzena i Bizony – Marek (wokalista) oraz gitarzyści Kuba i Bocian mówią o nagrywaniu debiutanckiej płyty, rodzinnych koneksjach członków zespołu i swej otwartości muzycznej.

Las Melinas – Bishop, wokalista zespołu, opowiada o nagrywaniu nowej płyty, zagranicznych koncertach, wizytach w pewnym dolnośląskim mieście oraz inspiracjach Las Melinas.

Sari Ska Band – wokalista Sylwo i basista Kornel zostali zapytani o żorski festiwal ska, rodzimą scenę oraz… o disco polo.

Oczywiście to jeszcze nie wszystko!

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem zina to pisz na adres rudemaker.skazine@gmail.com. Prześlemy ci wszystkie potrzebne dane do przelewu lub namiary na nasz PayPal. Cena zina to jedyne 4 zł! Koszt przesyłki: 1,60 zł list ekonomiczny, 2,35 zł list priorytetowy.

Koszt zina dla reszty świata to 2$/2€. Przesyłka priorytetowa za granicę: 2$/1,50€.

KategoriePrasa i ziny

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *