Nagrania

Sari Ska Band & Conrado Yanez – What A Wonderful World

Zapraszamy do posłuchania nowego nagrania ska reprezentantów Żor i Rybnika, Sari Ska Band. Miesiąc temu zespół nagrał "What A Wonderful World", utwór oparty na motywach nieśmiertelnego hitu Louisa Armstronga. Co ciekawe, z Sari Ska Band gościnnie zaśpiewał Conrado Yanez.

Kontynuuj czytanie ▾

Conrado Yanez to artysta urodzony na Filipinach, któremu prawdziwą popularność przyniósł występ w telewizyjnym talent-show „Must Be The Music. Tylko Muzyka”.

Mam na imię Conrado Yanez, przyjechałem z Filipin i uwielbiam śpiewać

– tak ten obecnie 53-letni wokalista powitał jury i publiczność programu. Ich serca zdobył m.in. utworem „What a Wonderful World”. Doszedł wówczas aż do finału, przegrał tylko z grupa Enej. Dlaczego Conrado, trzymający się jednak nieco innej stylistyki, postanowił nagrać piosenkę z SSB? Odpowiedź jest prosta: bo ma podobne, pozytywne podejście do życia.

Sari Ska Band naszym czytelnikom przedstawiać nie trzeba, ale i tak warto napisać o nich choć kilka słów – tak w ramach przypomnienia. Zespół ten powstał w 2004 r., od tego czasu przewinęło się przez niego wiele osób, obecnie jest ich 8. Przez te wszystkie lata SSB pracował nad swoim indywidualnym stylem. Stylem, który można usłyszeć na 2 albumach – „100% Sari” wydanym w 2009 r. przez Jimmy Jazz Records oraz „Nic tak nie cieszy jak krzywda bliźniego” wydanym w ubiegłym roku przez sam zespół (nasza recenzja).

Co ciekawe, Conrado Yanez wykorzystał potencjał „What A Wonderful World” po raz pierwszy od czasu „Must Be Te Music”. Od momentu zakończenia programu nigdy go nie nagrał – ani sam, ani z nikim innym. Dopiero teraz z Sari Ska Band!

www.facebook.com/sariskaband
www.facebook.com/Yanez.Conrado/info
www.conrado-yanez.pl

Aktualizacja (2018-05-07): Wygląda na to, że nagranie jest obecnie niedostępne. Próżno go szukać w otchłaniach internetów.

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *