Nagrania

Siódemkowy miks: Red Soul Community, The Delegators, Gigantes Magneticos, Boss Capone, Los Aggrotones

Siódemkowy miks czyli news informujący o kilku singlach wydanych w ostatnim czasie na siedmiocalowych winylach. W pierwszym miksie przeczytacie o 4 takich wydawnictwach.

Kontynuuj czytanie ▾

Pierwszym z nich jest nowość od zespołu rodem z Andaluzji, najludniejszej wspólnoty autonomicznej w Hiszpanii. Red Soul Community, bo o tym zespole mowa, powinien być wam doskonale znany, wszak wielokrotnie już o nim pisaliśmy. Najnowsza pozycja w dyskografii RSC jest dość nietypowa. Dlaczego, pewnie ktoś zapyta? Ponieważ Isabela Garcia, Carlos Dingo i reszty zagrali na niej… punk rocka.

„One Way Love” to całkiem nowy utwór, natomiast „The Rest Of You” – rzecz jasna, nie w takiej wersji – ukazał się wcześniej na albumie „What are you doing?” oraz singlowym splicie z Hypocondrians, wydanym przez francuski Jewels Recordings (do której za chwilę jeszcze wrócę). Wydawcą punkowej płyty Red Soul Community jest francuski Casual Records. Nakład 500 sztuk.

Drugim składnikiem dzisiejszego siódemkowego miksu jest split dwóch argentyńskich kapel – Gigantes Magneticos oraz Los Aggrotones, wydany przez wspomnianą wcześniej francuską firmę Jewels Recordings. Oba zespoły przygotowały na split po jednym utworze: Gigantes Magneticos „Troublemaker” (którego fragment możecie posłuchać poniżej), a Los Aggrotones – „Carl Levy’s Mood”, hołd dla klawiszowca The Cimarons.

Jewels Rec. jest także wydawcą siódemki Boss Capone, solowego projektu wokalisty The Upsessions, o którym pisaliśmy na początku maja. Na singlu znalazły się 2 utwory Bossa van Trigta: „Do The Fatwalk” i „Who The Boss?”, oba utrzymane w klimacie funky dirty reggae.

Z Francji przenieśmy się do Wielkiej Brytanii, gdzie założono wydawnictwo Strong Rabbit. Jego nakładem ukazał się nowy singiel The Delegators. Znalazły się na nim 2 utwory, „Be good to me” i „Nowhere to run”. Fragmentów obu możecie posłuchać poniżej. Nakład limitowany do 500 egzemplarzy. Warto wspomnieć, że to już druga siódemka The Delegators w ciągu ostatniego miesiąca. Poprzednią wydało nowe wydawnictwo BandaSka Records ze Słowacji.

Niebawem kolejny siódemkowy miks.

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *