Nagrania

Skambomambo – Made to Specification

17 marca do sklepów trafi "Made to Specification", drugi album szczecińskiego Skambomambo. W ten sam dzień zagrają koncert w Radio Szczecin. Dobra wiadomość dla osób spoza Szczecina i okolic – będzie go można posłuchać także przez internet. To będzie pracowity dzień, bowiem później zajrzą również do Pubu Crawl i – w ramach afterparty – do klubu Lulu. Dwa dni przed premierą odbędzie się konferencja prasowa.

Kontynuuj czytanie ▾

Utwory:
1. Without You
2. Made to Specification
3. Let Me take U home
4. Living on the Ska
5. Doing Nothing
6. Gigalo
7. Wally
8. Skalleluia
9. To The Limit
10. Accident
11. Words by Skambomambo
12. Smile 🙂

21 marca zespół rusza w Polskę promować płytę. Zawitają do Poznania, Elbląga, Wrocławia, Łodzi i Warszawy. Natomiast w dniach 13-28 kwietnia Skambomambo ponownie odwiedzi Wielką Brytanię. Zagrają w Londynie, Birmingham, Worcester, Bristolu, Southampton, Manchester, Kidderminster i Cardiff.

Skambomambo to przede wszystkim angielskie teksty i śródziemnomorski temperament lidera i wokalisty, Don Mario Joseph Gaetanu Cordina – Saliba, czyli Mario Cordina, oraz energetyczna muzyka luźno oparta o gatunek ska, z sekcją dętą w centrum uwagi. W nowych utworach muzycy Skambomambo redefiniują jamajską tradycję ska i reggae, wplatając w twórczość wpływy z wielu pozornie odległych stylistyk, nie stroniąc od punk rocka, swingu, popu. Debiutancki album „Made in Pol-Ska”, nakładem Jimmy Jazz Records, wydano w 2008 r. Materiał z nowej płyty został już z sukcesem przetestowany m.in. w czasie dwutygodniowego tournee po Wielkiej Brytanii w czerwcu ubiegłego roku oraz w czasie serii koncertów w Szczecinie.

skambomambo.pl
facebook

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *