Nagrania

Tabu – Endorfina

Dzisiaj do sklepów trafił trzeci studyjny album Tabu. Płyta zawiera 10 premierowych utworów, w tym przeboje: "Jak dobrze Cię widzieć", "Nie chcę umierać" czy "Marzenia". Każdy kolejny album Tabu był inny i ta tradycja została utrzymana.

Kontynuuj czytanie ▾

„Endorfina” to eklektyczna bomba, mieszanina stylów o wspólnym mianowniku, którym jest pulsujący bas, charyzmatyczny wokal oraz przede wszystkim wulkaniczna sekcja dęta. Płytę cechuje bogate instrumentarium, dotąd niegoszczące w nagraniach zespołu. Gośćmi na płycie są Grizzlee i Cheeba, znani z EastWest Rockers, a także Skorup – dodając utworom smaku i niezbędnego kolorytu. Za produkcję płyty i jej realizację odpowiedzialny był Andrzej „Gienia” Markowski, natomiast za mix oraz mastering: „Gienia” oraz Marcin Bors.

Utwory:
1. Jak dobrze Cię widzieć
2. Nie chcę umierać
3. Naga prawda (feat.Skorup)
4. Nie ma wyjścia
5. Kończy się dzień
6. Chodź ze mną
7. Nie bój się
8. Mam to
9. Marzenia (feat. Cheeba & Grizzulah)
10. Ona to wie
11. Tysiące mil

Zespół Tabu powstał w październiku 2003 r. w Wodzisławiu Śląskim. Do tej pory wydał 2 albumy – „Salut” (Zima Records, 2009 r.) i „Jednosłowo” (PMP & Zima Records, 2011 r.) – oraz 2 single („Tyle mam” w 2007 r. i „Salut” w 2009 r., oba Zima Records).

www.tabu.band.pl
www.facebook.com/tabu.bandpl

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *