Nagrania

The Mighty Fishers – Where Are You?

The Mighty Fishers to – jak sami o sobie piszą – jedyny na Węgrzech zespół grający tradycyjne rocksteady. W jego skład wchodzi 8 osób (w tym troje wokalistów), wśród nich członkowie Pannonia Allstar Ska Orchestra, The Three Teadies i Dubaku.

Kontynuuj czytanie ▾

Pod koniec ubiegłego roku The Mighty Fishers wydali debiutancką epkę „High Four„. Jeden z utworów z tej płyty znalazł się na składance „Skannibal Party vol. 11„, obok – między innymi – „Margarity” Las Melinas.

Wczoraj premierę miało kolejne wydawnictwo sygnowane nazwą The Mighty Fishers, także epka, „Where Are You?”. Znajdują się na niej 3 nowe utwory, w tym jeden dubmix.

1. Hard Life
2. Where Are You?
3. Hard Dub

Premiera płyty połączona była z premierą teledysku do tytułowego „Where Are You?”, reżyserką klipu jest Cser Vivien Andrea.

Podobnie, jak w przypadku debiutu, także i te epkę można za darmo przesłuchać (na soundcloud) lub ściągnąć STĄD.

Mimo, iż The Mighty Fishers istnieje od niedawna to zdążył już zagrać poza granicami Węgier – w Austrii (Wiedeń, Großwarasdorf), Niemczech (Schwäbisch Gmünd), Szwajcarii (Baden), Francji (Strasbourg ) i Belgii (Koksijde). W wakacje zawitają także na chorwacki Skaville Festival oraz do Hiszpanii na Rototom Sunsplash, największy europejski festiwal reggae.

Wywiad z Madziarami ukazał się w najnowszym numerze „Rocking Steady Magazine”, niedługo na rudemaker.pl pojawi się news dotyczący tego zina.

www.facebook.com/mightyfishers/info
www.youtube.com/user/mightyfishers

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *