Prasa i ziny

United Reggae Magazine #20

Po ponad 9-miesięcznej przerwie powraca United Reggae Magazine! Opóźnienie, jak można przeczytać na unitedreggae.com, spowodowane było brakiem czasu. Redakcja skupiała się na stronie internetowej i udostępnianiu tam materiałów. Teraz są na dobrej drodze, by wrócić do comiesięcznych numerów.

Kontynuuj czytanie ▾

A co takiego mamy w najnowszym (aczkolwiek z adnotacją, że to numer z czerwca 2012 r.) numerze? Przede wszystkim wywiady, z Harrisonem Staffordem (Groundation, Rockamovya, Professor), Perfectem, Mutabaruką i Robbie Shakespeare’em.

Ponadto recenzje, m.in. „Sweet Jamaica” Mr. Vegas, „Make A Change” Winstona Reedy’ego, „All Day All Night” Black Roots, „Feeding My Faith” Webcam Hi-Fi i kompilacji „Soul Jazz Records presents Studio One Sound„.

Jak zawsze nie mogło także zabraknąć newsów i (foto)reportaży – z koncertów The Skatalites w Oakland i Bristolu, Damiana Marleya w Gujanie, Life Festivalu w Irlandii i innych.

„United Reggae” można ściągnąć za darmo w formacie pdf lub przeczytać online dzięki Flash Flipping Book (a także na issuu.com). Dostępna jest także płatna wersja papierowa.

unitedreggae.com
www.facebook.com/unitedreggaemag

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *