Prasa i ziny

United Reggae Magazine #9

Od wczoraj na unitedreggae.com dostępny jest kolejny, już dziewiąty, numer anglojęzycznego magazynu "United Reggae". W magazynie tym zebrane są treści, które na stronie ukazywały w ciągu minionego miesiąca.

Czasopismo podzielone jest na kilka części - newsy, wywiady, recenzje płytowe, artykuły i zdjęcia. Wywiady przeprowadzono z następującymi artystami: Sizzla, Alborosie, Gappy Ranks, Mo'Kalamity, Gabriel Calcott z Reality Chant.

Kontynuuj czytanie ▾

Są także wywiady z producentem Kemarem McGregorem oraz Beth Lesser, autorką takich książek jak „Dancehall: The Story of Jamaican Dancehall Culture” czy – wydanej w marcu tego roku – „The Legend of Sugar Minott and Youth Promotion”

Przeczytamy także 9 recenzji płyt, m.in. „The Fittest” Earl Sixteen, „Rub-A-Dub Market” Luciano i debiutanckiego albumu Chino.

Wśród artykułów znajdziemy obszerny tekst na temat „Reggae Film Festivalu”, „Reggae 4 Japan”, „UCLA Jazz Reggae Festival”, „Al Campbell, Tony Roots and Christine Miller in London” i inne.

Jak zwykle w United Reggae znalazły się zdjęcia z koncertów, tym razem – nie licząc tych ilustrujących artykuły – zobaczymy np. fotorelację z „Miami Reggae Festival 2011”.

„United Reggae” można ściągnąć za darmo w formacie pdf lub przeczytać online dzięki Flash Flipping Book. Dostępna jest także płatna wersja papierowa.

unitedreggae.com/magazine

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *